DVD Kahvliga skalpelli vastu

Müügihind 11,80 €
Kirjeldus

NB! Kui soovid filmi mälupulgal, siis saada eraldi tellimus e-mailiga: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

KAHVLIGA SKALPELLI VASTU on film, mis annab veelgi hoogu järjest laienevale terviseliikumisele läänemaailmas. On käes aeg üle võtta täiesti uued toitumisalased põhimõtted.

Filmi peamine sõnum: „Teadliku ja oluliselt taimsema toitumisega on võimalik ära hoida või paranemisele pöörata paljud tõsised degeneratiivsed haigused. Tuleb vaid otsustavalt piirata kõigi loomsete ja töödeldud toitude tarbimist."


Filmi peamine sisuliin järgib kahe USA toitumisteadlase, dr. T. Colin Campbell’i ja dr. Caldwell B. Esselstyn’i isiklikke elurännakuid. Näeme, kuidas nende endi tõekspidamised tervislikust toitumisest on aja jooksul muutunud ning millise töö ja vaevaga on nad oma avastused ja teadmised täisväärtuslikust tervendavast toitumisest avalikkuse ette toonud. Veel näeme filmis teistegi juhtivate toitumisteadlaste uuringute tulemusi, mis kõik viitavad ühes suunas: tervisliku ja oluliselt taimsema toiduvalikuga on võimalik saavutada rohkem kui ravimitega eales võimalik on olnud - paljude väga tõsiste degeneratiivsete haiguste (nagu südamehaigused, II tüüpi diebeet, isegi mitmed vähiliigid jne) väga efektiivne ravi ja isegi paranemine.

Filmis pannakse reaalsele proovile vana Hippokratese idee „olgu toit sinu ravimiks“ – näeme mitme tõsiselt haige patsiendi paranemist nö otse meie silmade all. Kusjuures nende peamiseks ravimiks ongi vaid tervislik taimne toiduvalik, muidugi oma ala hästi tundvate arstide valvsa pilgu all.

Selles filmis selgelt välja toodud lihtsad tõed avavad vaatajate silmad täiesti uutele tervendamise võimalustele, mis kindlasti pakuvad kõneainet veel aastateks.

96 min / 2011 / USA / Laiekraan 16:9 / Inglise keeles
Subtiitrid: eesti, inglise

Hind sisaldab postikulu (1.80€)